Sprzedaż

SPRZEDAŻ MASZYN 

Od ponad dwóch dekad prowadzimy sprzed maszyn budowlanych znanych i cenionych producentów. Wśród nich można wymienić Terex, oferujący różnego typu ładowarki koparki i dźwigi, Atlas Weyhausen - producent walców drogowych czy Merlo specjalizujący się ładowarkach teleskopowych. Zajmujemy się również dystrybucją maszyn i urządzeń takich marek jak: Atlas, gehl, honda, Bomag, Makita, Kreber i wielu innych.

Sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych jest realizowana na terenie kraju oraz poza jego granicami. Przez 25 lat działalności sprzedawaliśmy maszyny budowlane do sąsiednich krajów, państw Unii Europejskiej oraz Ameryki Łacińskiej i Południowej. EWPA to nie tylko sprzedaż maszyn budowlanych, ale również części zamiennych niezbędnych podczas ich konserwacji i naprawy.

Firma zajmuje się również naprawą i serwisowaniem maszyn oraz urządzeń. Prace naprawcze mogą być prowadzone w terenie, gdyż EWPA dysponuje mobilnym warsztatem samochodowym. Pracownicy EWPA służą profesjonalną pomocą podczas zakupu maszyn i urządzeń budowlanych oraz podczas ich naprawy czy konserwacji.


ul. Poznańska 152,
62-052 Komorniki k. Poznania

Odwiedź także:


realizacja: Studio Fabryka