Sprzedaż

SPRZEDAŻ MASZYN 

Od ponad dwóch dekad prowadzimy sprzed maszyn budowlanych znanych i cenionych producentów. Wśród nich można wymienić Terex, oferujący różnego typu ładowarki koparki i dźwigi, Atlas Weyhausen - producent walców drogowych czy Merlo specjalizujący się ładowarkach teleskopowych. Zajmujemy się również dystrybucją maszyn i urządzeń takich marek jak: Atlas, gehl, honda, Bomag, Makita, Kreber i wielu innych.

Sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych jest realizowana na terenie kraju oraz poza jego granicami. Przez 25 lat działalności sprzedawaliśmy maszyny budowlane do sąsiednich krajów, państw Unii Europejskiej oraz Ameryki Łacińskiej i Południowej. EWPA to nie tylko sprzedaż maszyn budowlanych, ale również części zamiennych niezbędnych podczas ich konserwacji i naprawy.

Firma zajmuje się również naprawą i serwisowaniem maszyn oraz urządzeń. Prace naprawcze mogą być prowadzone w terenie, gdyż EWPA dysponuje mobilnym warsztatem samochodowym. Pracownicy EWPA służą profesjonalną pomocą podczas zakupu maszyn i urządzeń budowlanych oraz podczas ich naprawy czy konserwacji.


ul. Poznańska 152,
62-052 Komorniki k. Poznania

Odwiedź także:


realizacja: Studio Fabryka
Sprzedaż maszyn - EWPA
 
 
 
   
EWPA Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

ul. Poznańska 152
62-052 Komorniki k. Poznania
email:info@ewpa.pl
www.ewpa.pl
centrala
oddziały

Sprzedaż

Finansowanie >>

Terex

Bomag

GEHL

CKD

Genie

Himoinsa

MAC-Trailers

Honda

Atlas

Osprzęty
do maszyn

Pozostałe